מן התקשורת

05 ספטמבר 2021

תקציב טוב לשנה טובה!

 

05 ספטמבר 2021

תכנית כלכלית מהפכנית עוברת דרך שיתוף פעולה אדיר

אחרי שלוש שנים וחצי של קיפאון בלי תקציב, העברנו אתמול תקציב וחוק הסדרים עצום בגודלו אך לא פחות מזה, עצום בחשיבותו ובבשורה אותה הוא מביא עימו. 42 רפורמות וחקיקות פיסקליות שכל אחת מהן היא עולם ומלואו כאשר כל אחד שקורא את הפוסט הזה ירגיש את המשמעות שלהן מיד עם יישומן.אחרי חודשיים וחצי בלבד מיום הקמת הממשלה, מאות דיונים, אין ספור שיחות וגם מספר פשרות- הצלחנו! הצלחנו להוכיח שיש ממשלה טובה ומתפקדת שיודעת לעבוד ביחד למען הציבור.

אני רוצה להודות לכל חבריי השרים, חבריי לקואליציה ולדרג המקצועי במשרדי האוצר והמשפטים על עבודה מסביב לשעון מתוך שליחות אמיתית לשגשוג המדינה ולצמיחתה.
תודה גם לראשי המפלגות, לראש הממשלה, נפתלי בנט, ראש הממשלה החליפי ושר החוץ, יאיר לפיד, לשר הביטחון, בני גנץ, שר המשפטים, גדעון סער, שרת התחבורה, מירב מיכאלי, שר הבריאות, ניצן הורוביץ ולח”כ מנסור עבאס.
שיתוף הפעולה הנהדר עם הכנסת וחבריו הוכיח מקצה שיפורים לא מבוטל לתכנית אותה אישרנו. אז תודה מיוחדת ליו”ר הכנסת, מיקי לוי, השר המקשר בין הכנסת לממשלה, זאב אלקין, יו”ר הקואליציה, עידית סילמן, יו”ר ועדת חוץ וביטחון, רם בן ברק, יו”ר ועדת עבודה ורווחה, אפרת רייטן, יו”ר ועדת כלכלה, מיכאל ביטון, יו”ר ועדת ביטחון פנים, מירב בן ארי, ח”כ רם שפע, ח”כ מיכל רוזין, ח”כ נירה שפק, ח”כ נעמה לזימי, ח”כ ג’ידא רינאוי-זועבי וגם לסגני השרים, אביר קרא, אלון שוסטר ויאיר גולן.
תודה אישית גם לחבריי השרים בישראל ביתנו שסייעו בניהול האירוע הזה תוך השקעת ימים רבים של עבודה ומאמץ, לשר החקלאות ופיתוח הנגב והגליל, עודד פורר ולידידי השר במשרד האוצר, חמד עמאר.
השמות הם רבים, אך משמעות ההוקרה היא גדולה עבורי. תודה ענקית ושבת שלום!
02 ספטמבר 2021

סוף לטרלול: מעבירים תקציב למדינה!

צפו בנאום שלי במליאת הכנסת

 

26 אוגוסט 2021

דאגנו לכם להקדמת המענק כך שיכנס כבר לפני החג!

במקום לחכות לאוקטובר, הזכאים למענק העבודה לשכירים ועצמאים יקבלו את הכסף ישירות לחשבון הבנק כבר ב-1 בספטמבר, כך שיוכלו להשתמש בו לקראת חגי תשרי.

מדובר בתשלום המענק השני עבור שנת 2020, לכל מי שעומד בקריטריונים שנקבעו בחוק בסכום ממוצע של 4,400 שקלים לזכאים, כאשר המענק המרבי יעמוד על 8,640 שקלים.
נמשיך לעשות סדר במדינה ולפעול למען הציבור שמשרת בצבא ובמילואים, עובד ומשלם מיסים.